Collection: Products
-
Harissa Hot Sauce
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.00 USD -
Hatch Chile Goat Cheese
Regular price $8.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.50 USD -
Sold outHavarti 12 Month
Regular price $19.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $19.00 USDSold out -
Honey Butter
Regular price $13.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.75 USD -
Hot Chorizo
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
House Crostini
Regular price From $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $5.00 USD -
Sold outHuntsman Cheese
Regular price $22.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $22.00 USDSold out -
Italian Artichoke Spread
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USD -
Sold outItalian Seafood Harvest
Thursday - Sep 27, 2025 6:00 - 8:00 PMClass Full Price: $150Italian food is not just about pasta. Let Chef Mark introduce you to the lighter side of Italian food.Regular price $50.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $50.00 USDSold out -
Sold outItalian Wedding Soup
Regular price $16.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $16.00 USDSold out -
Jansal Valley Everything Lavash Bread
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
Knife Sharpening
Regular price From $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $5.00 USD -
Levain Chocolate Walnut Cookie
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.00 USD -
Light Mediterranean Meal
Class Date: January 22, 2026Class Full Price: $105.00/personMediterranean nights, lighter bites 🌿🍋✨Regular price $50.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $50.00 USD -
Lomo Americano-Sliced
Regular price $6.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.50 USD -
Loveless Coffee
Regular price From $22.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $22.00 USD -
Sold outLow Carb, Gluten Free, High Flavor
Class Date: October 9, 2025Class Full Price: $105.00/person✨ Low carb, gluten free, and full of flavor! Join Chef Mark and learn to whip up a mouthwatering meal that’s healthy and crave-worthy. Recipes included!Regular price $50.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $50.00 USDSold out -
Sold outManchego 6 months
Regular price $28.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $28.00 USDSold out


